Jdi na obsah Jdi na menu
 


Propozice turnaje

30. 8. 2011

 

Propozice 2. ročníku KAPŘÍK CUP 2011
 
Pořadatel: TJ Jiskra Třeboň
Místo a datum konání: Sportovní areál v Třeboni, 3. – 4. září 2011
Ředitel turnaje : Josef Vrchota
Turnajová komise:  ing. Lubomír Skála, Václav Hrabík a Miroslav Havelec
Kategorie: Ročník 2004 a mladší
 
Startovné: Částku 2.500,- Kč je nutno zaplatit v hotovosti před začátkem prvního utkání.
Stravování a ubytování: Lze zajistit u pana Vrchoty (mobil: +420 602 442 795, e-mail josef.vrchota@seznam.cz).Stravování ( děti/dospělí ) – snídaně ( 50,-/60,- ) Kč, oběd ( 80,-/90,- ) Kč a večeře ( 70,-/80,- ) Kč. Ze tří možností ubytování je k dispozici internát (250,- Kč), penzion (400,- Kč) a hotel (550,- Kč).
První objednávka ubytování a stravování je závazná, bude uhrazena před zahájením prvního utkání. Radou je objednat si minimální počty především rodičů, protože dvě až tři osoby navíc lze vždy ubytovat.  
 
Systém turnaje: Bude se hrát ve dvou šestičlenných skupinách, ve kterých se utká každý s každým. První čtyři z obou skupin postupují do čtvrtfinále, celky na pátých až šestých místech ve svých skupinách se utkají mezi sebou o konečné umístění.Každý tým odehraje osm kvalitních zápasů.
 
Hrací doba: Ve skupině 1 x 24 min., o umístění 1 x 32 minut. (Denní program: Sobota 10.30 – 18.00 hodin. Neděle 8.00 – 14.00 hodin).
Podmínky účasti: Soupiska mužstva, registrační průkazy, zaplacení startovného a ubytování se stravováním. Upozornění: hráči hrají na vlastní nebezpečí.
 
Účastníci KAPŘÍK CUP 2011: Skupina A: SK Slavia Praha A, Bohemians 1905, FC Vysočina Jihlava, FK Mladá Boleslav, FK Baník Most, TJ Jiskra Třeboň 03. Skupina B: AC Sparta Praha, SK Dynamo České Budějovice, SK Slavia Praha B, FK FS Junior Teplice, FC Zbrojovka Brno, 1. FK Příbram.
Náhradníci: FK Vlčata Soběslav 03.
 
Hrací míč: Hraje se s míčem č. 4.
 
Pravidla: Za výhru jsou tři body, za remízu jeden bod. Hraje se na ploše pro Soccer five. Brankář rozehrává  míč z ruky pouze do poloviny hřiště. Malá domů je povolena. Velikost branek je 5x2 m. Hraje se v počtu hráčů 5 + 1 (max. 14). Vzdálenost zdi je 5 m, penalta se provádí ze značky 8 m. Za hrubý faul popř. hrubý přestupek obdrží hráč červenou kartu a utkání již nedohraje, tým doplní počet na 5. O pořadí ve skupinách rozhoduje vzájemný zápas, dále pak skóre. Skluzy jsou povoleny, ale bez ohrožení protihráče.
Upozornění: Na tomto turnaji bude po naší dohodě s původněpřihlášenými týmy prováděno povinné střídání celých pětek ( i vzhledem ke kategorii ) v předem již dohodnutém intervalu 4 minut.
 
 
Těšíme se na Vaši účast v Třeboni. 
                                                                                                Ředitel turnaje: Josef Vrchota