Jdi na obsah Jdi na menu
 


26.3.2011 - PÚ (FC Zbrojovka Brno : Blansko)

28. 3. 2011

V sobotu 26.3.2011 bylo sehráno několik přátelských utkání mezi FC Zbrojovkou Brno (Arsenal + Barcelona) proti klukům z Blanska ročník 2003 a 2004.

Tato utkání byla pro všechny zúčastněné kluky výbornou průpravou, kterou tito "mini" fotbalisté potřebují ze všeho nejvíc. Během tří hodin fotbalu padlo spousta krásných branek a na všech  hráčích byla vidět chuť si zahrát. Někteří dokonce měli tolik chuti, že se jim nechtělo ani domů :). Myslím, že toto dopoledne splnilo všechno co jsme od něj očekávali :). Především herní průpravu již i proti vzrůstově větším klukům ročníku 2003.

Soupeřům patří náš dík, že si přijeli s námi zahrát a věříme, že i my na oplátku přijedeme do Blanska na krásnou travnatou plochu.

 

Poznámka:

Chtěli bychom tímto ještě jednou požádat rodiče, kteří vodí své kluky na tréninky, aby především v zájmu jejich dětí (nenahraditelná herní průprava) sledovali informace na webu a to především "nominace". Ne poprvé se stalo, že byl nominován určitý počet hráčů a dostavila se jen nepatrná část. Pokud dostaneme včasnou omluvu můžeme nominovat další jiné hráče. Není možné, abychom před každým přátelským utkáním nebo turnajem obvolávali jednotlivé nominované. Je potom velká škoda když nevyužijeme maximálního možného počtu hráčů, kteří by si mohli zahrát.

 

Děkujeme za pochopení

S pozdravem

trenéři U-7