Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování turnaje

5. 4. 2011

 

ČASOVÝ ROZPIS TURNAJE
PRYGL CUP HODONÍN - 2011
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
·        8.30 –        FC NESYT Hodonín - FC Vracov
·        8.45 –        FC Kyjov 1919 - SK Líšeň
·        9.00 –        FC Zbrojovka Brno - FK Lokomotiva Trnava
·        9.15 –        ŠK Juventus Žilina - TJ Tatran Kohoutovice
·        9.30 –        FC NESYT Hodonín - FK Arsenal Rožnov p.R.
·        9.45 –        FC Svratka Brno - FC Kyjov 1919
·        10.00 –       FC Vracov - FC Zbrojovka Brno
·        10.15 –       SK Líšeň - ŠK Juventus Žilina
·        10.30 –       FK Lokomotiva Trnava - FK Arsenal Rožnov p.R.
·        10.45 –       TJ Tatran Kohoutovice - FC Svratka Brno
·        11.00 –       FC NESYT Hodonín - FC Zbrojovka Brno
·        11.15 –       FC Kyjov 1919 - ŠK Juventus Žilina   
·        11.30 –       FC Vracov - FK Lokomotiva Trnava
·        11.45 –       SK Líšeň - TJ Tatran Kohoutovice
·        12.00 –       FC Zbrojovka Brno - FK Arsenal Rožnov p.R.
·        12.15 –       ŠK Juventus Žilina - FC Svratka Brno
·        12.30 –       FC NESYT Hodonín - FK Lokomotiva Trnava       
·        12.45 –       TJ Tatran Kohoutovice - FC Kyjov 1919
·        13.00 –       FK Arsenal Rožnov p.R. - FC Vracov
·        13.15 –       FC Svratka Brno - SK Líšeň
·        13.30 –       B semifinále A3 -  B4
·        13.45 –       B semifinále B3 - A4           
·        14.00 –       A semifinále A1 – B2
·        14.15 -       A semifinále B1 – A2
·        14.30 –       utkání o 9. místo A5 – B5
·        14.45 –       utkání o 7. místo – poražení ze semifinále B
·        15.00 –       utkání o 5. místo - vítězové ze semifinále B 
·        15.15 –       utkání o 3.místo – poražení ze semifinále A
·        15.30 –       FINÁLE – vítězové ze semifinále A
·        15.45 –       vyhlášení výsledků
·        16.00 –       ukončení turnaje