Jdi na obsah Jdi na menu
 


Propozice a rozlosování

25. 3. 2011

 

Turnaj - Líšeň 30.1.2011

Nominace FC Zbrojovka "A":

1)    Bartuschek Dominik                OK

2)    Bojanovský David                     OK

3)    Daňhel Petr                               OK

4)    Havlík Jan                                  OMLUVEN

5)    Hosnedel Dominik                   OK

6)    Jakubčík Petr                             OK

7)    Janderka Radomír                   OK

8)    Karpíšek Jaromír                      OK

9)    Svoboda Jakub                         OK

10)    Šlapanský Ondřej                 OMLUVEN

  

Nominace FC Zbrojovka "B":

1)    Bauer Tomáš                     OK

2)    Cicka David                         OMLUVEN

3)    Čoupek Petr                        OK

4)    Gorenij Adam                     OK

5)    Jukl Martin                           OMLUVEN

6)    Malhocký Michal                 OK

7)    Němčanský Matyáš           OMLUVEN

8)    Parfus Dominik                 OK

9)    Reichman Jakub              OK

10)    Suchánek David             OMLUVEN

11)    Hnízdo Vojta                    OK


Propozice k turnaji

 

Pořadatel:                                SK LÍŠEŇ

 

Termín:                                   Neděle 30. ledna 2011

 

Věková kategorie:                    ročník narození 2004 a mladší

 

Místo konání:                          Tělocvična na ZŠ Holzova 1,                                                                                                        Líšeň (vedle haly SK Líšeň)

 

Zahájení:                                   začátek prvního utkání 8.30 hod                                                                                                                                      .

 

Startovné:                                1.300,- Kč  (platba před zahájením turnaje s odevzdáním                                                    soupisky mužstva), pro účastníky ze Slovenska                                                                          možnost i v eurech (dle momentálního kurzu)

 

Hrací doba:                             1 x 15 minut (přestávka mezi jednotlivými zápasy 2 minuty)

 

Hrací systém:                          2 skupiny po čtyřech mužstvech. Ve skupině každý s        

                                               každým, dále křížem 4A-3B, 3A-4B, 2A-1B, 1A-2B a o                                                     konečné pořadí.  Každé družstvo odehraje 5 utkání.

                                               (možná změna v případě neúčasti některého družstva)

 

O pořadí ve skupině rozhoduje:

                                               1. Počet bodů

                                               2. Brankový rozdíl

                                               3. Větší počet střelených branek

                                               4. Vzájemné utkání

                                               5. Dodatečné pokutové kopy (3 a dále po jednom do                                                                      rozhodnutí, každý hráč kope pouze 1 pokutový kop)                                                        6. V případě shody tří družstev, rozhodnou                                                                            vzájemná utkání.

 

Vyřazovací část:                      V případě nerozhodného výsledku budou kopány 3                                                           pokutové kopy a dále do rozhodnutí. Každý hráč může                                                     kopat jeden  pokutový kop.

 

Počet hráčů na hřišti:                4 + 1, střídání hokejovým způsobem bez přerušení hry.

 

Rozhodčí:                               1x kvalifikovaný, 1x funkcionář pořadatele

 

Občerstvení:                            Pořadatel zajistí pitný režim pro startující družstva,                                                           v areálu bude zřízen bufet.

 

 

Ceny:                                      Všem  družstvům diplomy, cukrovinky. Poháry a medaile                                                nejlepším, vyhodnocení nejlepšího střelce, hráče a brankaře.

 

Další ustanovení:

                                               -maximální počet hráčů v družstvu: 12

                                               -hraje se podle pravidel soutěžního řádu ČMFS

                                               -výkop brankaře nesmí přes půlící čáru

                                               -malá domů je povolena, brankař může míč chytit rukou

                                               -na jedné straně tělocvičny se hraje o stěnu, na protější se                                                          hází auty

                                               -rohy se kopou

                                               -pořadatel neodpovídá za majetek hráčů, trenérů a                                                           vedoucích družstev,způsobí-li družstvo škodu na majetku,                                                        zodpovídá plně za její úhradu.

                                               -pořadatel turnaje si vyhrazuje právo ke změnám, dojde-li                                                          k nepředvídaným okolnostem.

                                               - nutné přezůvky pro trenéry a další doprovod hráčů


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozlosování do skupin

Skupina - A

Skupina - B

1.

FC Zbrojovka Brno A

1.

SK Líšeň A

2.

FC Svratka Brno

2.

ČSFA Malacky

3.

1. FC Kyjov

3.

Spartak Myjava

4.

SK Líšeň B

4.

FC Zbrojovka Brno B