Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rorzlosování

5. 2. 2011

 

Rozlosování - 12.2.2011

Čas
Zápasy
Střídání
Výsledek
Střelci
8.30
AS Trenčín
Dynamo Č. Budějovice 
1
2
8:50
AC Sparta Praha
SK Čtyři Dvory 03
3
4
9:10
FC Zbrojovka Brno 
Bohemians 1905
1
2
9:30
AS Trenčín  
AC Sparta Praha
3
4
9:50
Dynamo Č. Budějovice 
FC Zbrojovka Brno   
2
1
10:10
SK Čtyři Dvory 03
Bohemians 1905  
4
3
10:30
AS Trenčín   
FC Zbrojovka Brno     
1
2
10:50
AC Sparta Praha   
Bohemians 1905  
4
3
11:10
Dynamo Č. Budějovice   
SK Čtyři Dvory 03
2
1
11:30
AS Trenčín   
Bohemians 1905  
3
4
11:50
FC Zbrojovka Brno    
SK Čtyři Dvory 03     
2
1
12:10
AC Sparta Praha   
Dynamo Č. Budějovice 
3
4
12:30
AS Trenčín   
SK Čtyři Dvory 03   
1
2
12:50
Foto: Bohemka, SK ČB,  Trenčín, Čtyři Dvory.   
13:10
Bohemians 1905 Dynamo Č. Budějovice 
3
4
13:30
FC Zbrojovka Brno 
AC Sparta Praha
2
1
13:50
Foto: Admira, Vlašim,
Brno, Sparta.

Finálová část

Číslo
Zápasy
Čas
Soupeři
dle tabulek
Výsledek
Střelci
1
Sk. o 9. – 12.
8:00
A5 – B6
:
2
Sk. o 9. – 12.
8:20
A6 – B5
:
3
Čtvrtfinále
8:40
A1 – B4
:
4
Čtvrtfinále
9:02
A2 – B3
:
5
Čtvrtfinále
9:24
A3 – B2
:
6
Čtvrtfinále
9:46
A4 – B1
:
7
Sk. o 9. – 12.
10:08
A5 – A6
:
8
Sk. o 9. – 12.
10:28
B5 – B6
:
9
Ut. o 5. – 8.
10:48
P3 – P5
:
10
Ut. o 5. – 8.
11:08
P4 – P6
:
11
Semifinále
11:28
V3 – V5
:
12
Semifinále
11:50
V4 – V6
:
13
Sk. o 9. – 12.
12:12
A6 – B6
:
14
Sk. o 9. – 12.
12:32
A5 – B5
:
15
Ut. o 7. – 8.
12:52
P9 – P10
:
16
Ut. o 5. – 6.
13:12
V9 – V10
:
17
Ut. o 3. – 4.
13:32
P11 – P12
:
18
Finále
13:54
V11 – V12
:

Slavnostní vyhlášení 14:30


KAPŘÍK CUP 2011 - tabulky
Skupina A

KAPŘÍK cup
 Sparta Praha
Bohemka 1905
Zbrojovka Brno
Dynamo
ČB
Čt.Dvory
   ČB 03
AS Trenčín
Body
Skóre
Pořadí
AC Sparta Praha
T
 
 
 
 
 
 
 
 
Bohemians 1905
 
U
 
 
 
 
 
 
 
FC Zbrojovka Brno
 
 
R
 
 
 
 
 
 
SK Dynamo Č.Budějovice
 
 
 
N
 
 
 
 
 
SK Čtyři Dvory 03
 
 
 
 
A
 
 
 
 
AS
 Trenčín
 
 
 
 
 
J
 
 
 

 
Skupina B

KAPŘÍK cup
Slavia Praha
Admira Praha
Mladá Boleslav
FC Vlašim
TJ Loko
   ČB 03
MŠK Žilina
Body
Skóre
Pořadí
SK Slavia Praha
T
 
 
 
 
 
 
 
 
FK Admira Praha
 
U
 
 
 
 
 
 
 
FK Mladá Boleslav
 
 
R
 
 
 
 
 
 
FC Graffin Vlašim
 
 
 
N
 
 
 
 
 
 Lokomotiva ČB 03
 
 
 
 
A
 
 
 
 
MŠK
Žilina
 
 
 
 
 
J
 
 
 

 
Skupina o 9.-12.místo

O
A5
A6
B5
B6
Body
Skóre
Pořadí
A5
9.
 
 
 
 
 
 
A6
 
-
 
 
 
 
 
B5
 
 
12.
 
 
 
 
B6
 
 
 
místo