Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění Moutnice 2014 - Info

6. 8. 2014

 Soustředění - Moutnice léto 2014 (1.Fáze)

 

Místo: Sportovní areál SK Moutnice GPS : Loc: 49°2'55.561"N, 16°44'33.457"E )

Termín: zahájení 15:00/8.8. 2014 - ukončení cca 17:00/10.8.2014

 

Harmonogram:

Denní program soustředění - 8.8.2014

15:00

Sraz na soustředění

15:00 - 16:00

Ubytování

16:00 - 17:00

Příprava na miniturnaj

17:00 - 18:30

Miniturnaj

18:30 - 19:00

Hygiena

19:00 - 20:00

Večeře (opékání špekáčků), volno

20:00 - 20:30

Hygiena

20:30

Večerka

 

 

 

 

Denní program soustředění - 9.8.2014

7:30

Budíček

8:00 - 8:30

Snídaně

9:00 - 10:30

TJ

10:30 - 11:00

Hygiena – sprcha

11:00 - 12:00

Volno

12:00 - 12:45

Oběd

12:45 - 14:30

Polední klid 

14:30 - 14:45

Příprava na odpolední trénink

14:45 - 16:15

TJ

16:30 - 17:00

Hygiena - sprcha

17:00 – 17:30

Volno

17:30 - 18:00

Večeře

18:00 - 20:00

Volno

20:00 - 20:30

Druhá večeře + hygiena

20:30

Večerka

 

 

 

 

Denní program soustředění - 10.8.2014

7:30

Budíček

8:00 - 8:30

Snídaně

9:00 - 10:30

TJ

10:30 - 11:00

Hygiena - sprcha

11:30 - 12:00

Oběd

12:00 - 14:30

Polední klid

14:30 - 16:30

TJ

16:30- 17:00

Hygiena

 17:00

 Ukončení

Změny vyhrazeny :)

 

 

Cena: 1500 Kč/soustředění

 

Cena obsahuje: 

1) strava 6x za den (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, druhá večeře) vč. celodenního pitného režimu

2) ubytování

3) pronájem hřiště (hrací plocha, kabiny, sprchy)

 

Věci sebou:

- míč č. 4 (kdo nemá tak následně pořídí), švihadlo, tenisák, plavky, obuv na přírodní, umělou trávu i do haly

- špekáčky na opékání

- kartičku pojištěnce

- potvrzení o bezinfekčnosti atd. (viz. příloha) ( drive.google.com/ ) / (Bezinfekčnost atd.

 

- kdo nemá platnou sportovní prohlídku, tak donese potvrzení způsobilosti vykonávat fotbalovou činnost podepsané zákoným zástupcem 

 

Potvrzení hráči: 

1. Dokládal Alex

2. Galia Denis

3. Hlucháň Filip

4. Julínek Patrik

5. Kadeřávek Kryštof

6. Kos Lukáš

7. Krajčo Dalibor

8. Srba Tomáš

9. Švejda Michal

10. Williams Calum

11. Bartuschek

12. Černý Kamil

13. Gamba Daniel

14. Havlík Jan

15. Hosnedel Dominik

16. Jakubčík Petr

17. Janderka Radomír

18. Kluska František

19. Kos Ondřej

20. Krejčí Tomáš

21. Novák Jan

22. Sádecký Tomáš

 

S pozdravem

trenéři U10/LA

zapsáno 6.8.2014