Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovní vybaveví NIKE

13. 10. 2014

Ještě jednou dobrý den,:-)

vzhledem k tomu, že téměř všichni napsali svoji objednávku na papír přiložení k oblečení NIKE a protože jsme hodní trenéři, :-) tak jsme údaje dopsali do elektronické tabulky sami. Pokud by někdo chtěl na objednávce cokoliv změnit, může tak učinit emailem a to na adresu: lukasadamec@seznam.cz. Uzávěrka však platí v dohodnutý termín (viz. níže). 

S pozdravem

Trenéři U11/LA/zapsáno 13.10. 2014

 

 

Dobrý den, ahoj.

dnes, tj. 13.10. ve večerních hodinách bude vložen na stránky nebo zaslán emailem zmiňovaný formulář na objednávku oblečení.

S pozdravem

Trenéři U10/LA/zapsáno 13.10. 2014

 

 

 

Dobrý den a ahoj,

ve čtvrtek na tréninku jste si měli možnost vyzkoušet sportovní vybavení značky Nike. Pro toho, kdo se tréninku nezúčastnil nebo si nestihl věci vyzkoušet bude další příležitost v sobotu na krajské soutěži v heršpicích a v pondělí na TJ. Jako jednotný sportovní oděv, ve kterém budeme absolvovat společné akce, byla zvolena šusťáková bunda a teplákové kalhoty.To, co si  objednáte nad rámec těchto věcí je pouze na vás. Uzávěrka objednávek je stanovena na úterý 14.10. 2014 do 20:00 hod. Po tomto termínu nebude brán na další žádosti zřetel.

 

Děkujeme za spolupráci

S pozdravem

Trenéři U11/LA/zapsáno 10.10.2014

 


 

Dobrý den, ahoj,

dnes 9.10.2014 na TJ bude možnost vyzkoušet oblečení NIKE, které si pak budete moci objednávat ve formuláři, který vám bude zaslám emailem.

Dnes musíme vybrat jednu společnou variantu soupravy a to buď teplákovou nebo šusťákovou, kterou budou mít všichni aktivně hrající hráči.

 

Další věci z balíčku je možné objednávat libovolně v následně zaslaném formuláři.

 

S pozdravem

trenéři U11 / JF / zapsáno 9.10.2014